خلاصه مقاله

هرکارگری نیاز دارد از دستکش های ایمنی برای بیماری های پوستی استفاده کند. زیرا پرکاربرد ترین عضو بدن ما دستان ما هستند. برای بستن دکمه ها، باز و بسته کردن در ها و استفاده از آنها در محل کار باعث می شود که در معرض بیماری های پوستی قرار بگیرند. استفاده از دستکش های ایمنی برای بیماری های پوستی یک روش استاندارد برای بهداشت و ایمنی شغلی است. اما استفاده از دستکش های بی کیفیت می تواند خطر بیشتری را برای دستان شما به وجود بیاورد. به چه صورت؟ اگر مواد استفاده شده در تولید دستکش آزمایش نشده باشند میتوانند تهدید های جدی برای دستان ما باشند.  مثلا میتوانند از دستکش هایی استفاده کنند که به پوست شما واکنش نشان دهد و بیماری های پوستی و آلرژی برای دست شما به وجود بیاورد. در این مقاله ما قصد داریم به طور جامع مواد استفاده شده در دستکش های ایمنی را مرور کنیم و به شما یاد بدهیم چگونه اگر دچار بیماری پوستی شدید خود را درمان کنید. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید و در صورت نیاز این مقاله را ذخیره کنید. دوری از مواد آلرژی زا – دستورالعمل ها بخشنامه PPE و استاندارد EN420 به طور […]

دریافت فایل مقالهمتن کامل

دستکش های ایمنی مناسب برای جلوگیری از بیماری های پوستی

هرکارگری نیاز دارد از دستکش های ایمنی برای بیماری های پوستی استفاده کند. زیرا پرکاربرد ترین عضو بدن ما دستان ما هستند. برای بستن دکمه ها، باز و بسته کردن در ها و استفاده از آنها در محل کار باعث می شود که در معرض بیماری های پوستی قرار بگیرند. استفاده از دستکش های ایمنی برای بیماری های پوستی یک روش استاندارد برای بهداشت و ایمنی شغلی است. اما استفاده از دستکش های بی کیفیت می تواند خطر بیشتری را برای دستان شما به وجود بیاورد. به چه صورت؟ اگر مواد استفاده شده در تولید دستکش آزمایش نشده باشند میتوانند تهدید های جدی برای دستان ما باشند.  مثلا میتوانند از دستکش هایی استفاده کنند که به پوست شما واکنش نشان دهد و بیماری های پوستی و آلرژی برای دست شما به وجود بیاورد. در این مقاله ما قصد داریم به طور جامع مواد استفاده شده در دستکش های ایمنی را مرور کنیم و به شما یاد بدهیم چگونه اگر دچار بیماری پوستی شدید خود را درمان کنید. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید و در صورت نیاز این مقاله را ذخیره کنید.

دستکش های ایمنی بیماری های پوستی
دستکش های ایمنی بیماری های پوستی

دوری از مواد آلرژی زا – دستورالعمل ها

بخشنامه PPE و استاندارد EN420 به طور شفاف تذکر میدهد که مواد استفاده شده در دستکش های ایمنی باید به گونه ای باشند که هیچ تاثیر مخربی برای کارگر نداشته باشند. هر شرکتی که در حال تولید دستکش های ایمنی برای بیماری های پوستی است. قبل از تولید مواد دستکش از فیلترینگ های زیادی رد می شوند. تست های زیادی روی آنها می شود تا کارشناسان مطمئن شوند که مواد تشکیل دهنده دستکش هیچ آسیبی به پوست کارگران نمیرسانند. در واقع اینکه دستکش های ایمنی مشکلی برای دستان شما ندارند یک مسئله حیاتی و مهم است. اما باز هم پیشگیری بهتر از درمان است. در کل استفاده از دستکش های ایمنی مناسب هستند که بیماری های پوستی برای دستان ما اتفاق نیوفتد.

ما در سپاس یک مقاله برای شما داریم تحت عنوان مخازن تحت فشار که به شما پیشنهاد میکنیم مروری بر آن داشته باشید.

دوری از مواد آلرژی زا – دستورالعمل ها
دوری از مواد آلرژی زا – دستورالعمل ها

مرحله ۱: بررسی پوستی / سم شناسی

مورد اول در تولید دستکش های ایمنی مناسب برای جلوگیری از بیماری پوستی بررسی دستورالعمل های بهداشت پوستی است. این دستورالعمل های بهداشتی باید با دستورالعمل های محصول سازگار باشد. سم شناسی هم باید توسط یک تیم یا موسسه منسجم که در بحث سم شناسی فعالیت می کند بررسی شود.

مرحله ۲: ارزیابی محصول با محوریت سازگاری

مرحله دوم آزمایش مکرر روی حداقل ۳۰ مورد انجام می شود. ارزیابی اولیه پوستی با حداکثر ترین مشکلات انجام می شود. قسمت هایی از دستبند و روکش های دستکش تست می شود. معمولا ۲۰% از کارگران پوست بسیار حساسی دارند.

در ابتدا به صورت ۲۴ ساعت آزمایش درون کارگاهی انجام می شود. اگر این آزمایش قبول شد به مدت ۴۸ ساعت تحت نظارت پزشک انجام می شود که به مشکلات بر اثر واکنش فوری یا با تاخیر رسیدگی شود. از آب و صابون نیز به عنوان نمونه مرجع آزمایش استفاده می شود. این فرایند سه بار روی همان افراد تست می شود تا مشکلات رفع یا کاهش پیدا کنند.

دستکش های ایمنی بیماری های پوستی
دستکش های ایمنی بیماری های پوستی

مرحله ۳: مطالعه کاربردی

این مرحله، مرحله آخر تست دستکش های ایمنی برای بیماری های پوستی است. مرحله الرژی شناسی محصول را به مدت طولانی حداقل دو هفته استفاده میکنند. پزشک مربوطه هم بالاسر کارگرانی که این دستکش هارا باید هر روز استفاده کنند، وجود دارد. کار پزشک زمانی است که پوست یکی از کارگران واکنش نشان دهد، آنگاه پزشک سریعا آن را ویزیت می کند تا درمان شود.

در مرحله آخر دستکش ها باید تاییده خوب یا بسیار خوب بگیرند تا مجوز تولید آنها داده شود. شما نیز میتوانید برای یکبار تجربه خرید از محصولات سپاس را داشته باشید.

لینک های مشابه دستکش های ایمنی بیماری های پوستی

https://bit.ly/2UcoMmy

https://tinyurl.com/8rkmh543

59

روابط عمومی سلامت پیشرو ایمن سپاهان

۰۰/۰۴/۲۳